موهو 13 در راه است!

خانه » اخبار » موهو 13 در راه است!
زمان : 29 آگوست 2019 دسته بندی : اخبار
رای دادن به نوشته

با سلام خبر خوش برای طرفداران انیمه استدیو موهو ، نسخه جدید موهو یعنی موهو 13 در راه است به گفته سازنده این نرم افزار Smith micro “ما قدرتمندترین فناوری انیمیشن را با پیشرفته ترین ابزارهای انیمیشن سازی حرفه ای ترکیب کرده ایم ، بنابراین پروژه های انیمیشن شما سریعتر و آسان تر به مرحله اجرا در می آیند”.

با توجه به درخواست هایی که برای تیم Smith micro فرستاده شد آنها تصمیم گرفتند تغییرات مهمی در این نرم افزار ایجاد کنند، ابزار های قدرتمند ساخت وکتور، استخوان گذاری پیشرفته، ارتقاء بخش سه بعدی برنامه و موارد بسیاری بهبود پیدا کردند، اگر شما هم علاقمند به انیمیشن های سه بعدی هستید و در نسخه های قبلی موهو نتوانستید انیمیشن سه بعدی بسازید منتظر این نسخه باشید!

anime studio moho 13 دانلود

قابلیت های انیمه استدیو موهو 13 : 

1 – Bitmap Frame by Frame Capabilities

در قابلیت اول اضافه شده شما امکان این را دارید که با ترکیب ابزارهای جدید Bitmap با لایه های فریم بر اساس تصویر ، انیمیشن های سبک سنتی را به طور مستقیم در Moho ایجاد کنید.

2 – Bitmap Freehand Drawing Tools

در ادامه قابلیت های جدید در بخش دوم با استفاده از براش های پیش فرض بیت مپ ساخته شده ، تصاویر و جلوه های منحصر به فردی را برای شخصیت ها و اشیایی که درست در موهو ایجاد می کنید ایجاد کنید. بر اساس سرعت ، جهت و فشار ، براش قیر قیر را کنترل کنید. از ابزار Bitmap Fill Bucket استفاده کنید تا در هنگام ایجاد زمینه ها یا تغییر رنگ یک بافت لایه تصویر ، به سرعت در قسمت های زیادی از پیکسل ها پر و رنگ آمیزی کنید.

3 – Bitmap Freehand Brush Tool

اکنون Moho قابلیت های ترسیم بیت مپ را دارد! با استفاده از یکی از براش پیش فرض Moho ، شخصیت ها و اشیاء خود را درست در Moho بسازید یا اگر کاربر Moho Pro هستید ، با استفاده از مدیر جدید Brush ، یک براش دلخواه ایجاد کنید.

قابلیت های جدید موهو 13

4 – Custom Bitmap Brush Creation

با ایجاد براشهای سفارشی Bitmap ، به سبک انیمیشن خود دقیقاً مورد نظر خود را در Moho ارائه دهید. با ویرایش انواع تنظیمات قلم مو در مدیر قلم مو Bitmap Moho Pro Moho Pro ، با ظاهر و رفتاری که برای پروژه خود به آن نیاز دارید برش بزنید. سپس به راحتی آنها را وارد کرده و صادر کنید تا با دیگران و دستگاه های دیگر استفاده کنید.

5 – ۳D Objects Light Manipulation Support

کنترل و پشتیبانی بیشتر از تغییرات را بدست آورید و تنظیمات را با پشتیبانی از بهبود شیء ۳D ارائه دهید. تنظیمات و بافت های شیء ۳D را تغییر دهید و با تنظیم منبع روشنایی شیء وارد شده ۳D خود وارد کنید ، و اطمینان حاصل کنید که انسجام بیشتری بین دارایی های ۲D و ۳D در داخل Moho به وجود می آید ، و اطمینان حاصل کنید که هر دو شیء ۲D و ۳D دارای چشم انداز مطابقت هستند.

6 – ۳D Object Material Properties Support

پیش نمایش های شی بهتر را در طول دستکاری دوربین مشاهده کنید و خصوصیات ماده یک شی ۳D را اصلاح کنید. با استفاده از این گزینه های جدید ویرایش متریال و کنترل های سایه زنی تون ، نگاهی به متناسب با پروژه های خود با اشیاء سه بعدی وارد شده بدست آورید. در کنترل و حذف گزینه های خروجی از پیش تعریف شده پشتیبانی بیشتری کسب کنید.

7 – New Actions Window

با استفاده از پنجره جدید Actions ، کنترل سازمانی اقدامات خود را در Moho Pro به دست آورید. برای جستجوی دقیق تر ، گروه ها ، برچسب ها ، جستجو را با استفاده از کلمات کلیدی ، زیر کلمات و عملیات بولی (“+” و “-” ایجاد کنید. سپس اقدامات را مرتب کنید ، یک منطق مرتب سازی دلخواه ایجاد کنید ، یا اقدامات را براساس نوع فیلتر کنید (منظم ، مورف ، هوشمند استخوانی).

منبع : وب سایت رسمی Smith micro

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

نظرت در مورد موهولند چیه؟